Augusztus 19-én egyesületünk is bemutatkozott a móri kulturfröccs fesztiválon. Köszönjük az érdeklődést mindenkinek.
Ma (szombaton) délig még a móri postán kérheted az ezévi bornapokra készíttetett hivatalos alkalmi bélyegzést!
Az utolsó 32-ben már egyesületünk is nyomot hagyott alkalmi bélyegzőivel. Így volt ez idén is. Köszönjük a látogatóknak...